SKUP TONERÓW I KARTRIDŻY
(puste - pełne, stare - nowe)


CENNIK SKUPU PDF

Jak dostarczyć tonery i kartridże?

Osobiście;
adres; tonery-warszawa.pl, Staszica 16, 01-188 Warszawa (Wola)
e-mail; sklep@tonery-warszawa.pl
tel; (22) 862 47 74, kom. 668 026 746

Kurierem;
Możesz skorzystać z naszego darmowego kuriera jeśli wartość tonerów przekroczy 100zł. Paczka nie może przekraczać 30kg. W innym przypadku wezwanie kuriera kosztuje 15zł za jedną paczkę.

Dołącz do paczki dane adresowe; e-mail, nr telefonu, dane do przelewu, zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Dobrze zabezpiecz przesyłkę by uniknąć uszkodzeń w transporcie, np. użyj air-bagów, folli, gazety. Prosimy nie wysyłać pustych tonerów pakowanych pojedynczo w kartonach oryginalnych, gdyż zajmują zbyt dużo miejsca i generują większe koszty przesyłki.

Warunki skupu;
Skupujemy tylko oryginalne tusze i tonery, nigdy wcześniej nie regenerowane. Muszą być w dobrym stanie technicznym; nie nosić śladów uszkodzeń (pęknięć, wgnieceń, sypiących się, uszkodzeń taśm i dysz drukujących w głowicach atramentowych).

Jak szukać wkładów w cenniku?
Nie każdy wie, że tonery i kartridże mają inne numery identyfikacyjne, niż nazwa drukarki np: HP CE390A - 90A to nazwa konkretnego modelu tonera. Czasem może się jednak zdarzyć, że nazwa drukarki to zarazem nazwa toneru jak: Minolta 1300. Jeśli mimo to, nie ma modelu w cenniku prosimy o kontakt.

Płatność;
Gotówką w naszym punkcie lub przelewem na wskazane konto. W przypadku wysyłki. weryfikacja może potrwać do 5 dni roboczych.

INSTRUKCJE REGENERACJI WKŁADÓW ATRAMENTOWYCH

HP
pobierz
CANON
poberz